Gdzie znajdziesz pomoc?

Biura Parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej są dla Was otwarte! Każdy protestujący, którego w szkole, w pracy czy na Policji spotkały represje za udział w protestach, może liczyć na naszą pomoc.
Znajdź biuro poselskie najbliżej swojego miejsca zamieszkania. Skontaktuj się z biurem mailowo, telefonicznie.

województwo miasto biuro poselskie / senatorskie numer kontaktowy email godziny pracy
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Małgorzata Tracz 570 218 166
DOLNOŚLĄSKIE Wałbrzych Agnieszka Kołacz-Leszczyńska 512 097 878 10:00 - 15:00
DOLNOŚLĄSKIE Wałbrzych Tomasz Siemoniak 512 097 878 10:00 - 15:00
DOLNOŚLĄSKIE Wałbrzych Monika Wielichowska 503 350 899 8:30 - 16:00
DOLNOŚLĄSKIE Wałbrzych, Świdnica Izabela Katarzyna Mrzygłocka 502 700 256 9:00 - 15:00
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Paweł Olszewski 512 232 266 9:00 - 14:00
LUBELSKIE Lublin Michał Krawczyk 690 536 841 9:00 - 17:00
LUBELSKIE Lublin Marta Wcisło 797 840 826 9:00 - 16:00
LUBELSKIE Chełm Krzysztof Grabczuk 798 981 305
LUBUSKIE Słubice Tomasz Aniśko 514 027 600 pon - śr, pt: 10:00 - 15:00, czw: 12:00 - 18:00
LUBUSKIE Gorzów Wielkopolski Krystyna Sibińska 732 922 633 12:00 - 15:00
ŁÓDZKIE Sieradz Cezary Tomczyk 501 722 266 9:00 - 16:00
ŁÓDZKIE Łódź Cezary Grabarczyk 605 045 701 10:00 - 17:00
ŁÓDZKIE Łódź Tomasz Zimoch 579 975 095 24h
ŁÓDZKIE Łódź Iwona Śledzińska-Katarsińska 604 100 555
ŁÓDZKIE Łódź, Piotrków Trybunalski Krzysztof Piątkowski 796 023 035 24h
ŁÓDZKIE Łódź Małgorzata Niemczyk 501 593 265 10:00 - 17:00
MAŁOPOLSKIE Kraków Aleksander Miszalski 601 900 088
MAŁOPOLSKIE Kraków Jagna Marczułajtis-Walczak 690 818 918 8:00 - 17:00
MAŁOPOLSKIE Kraków Bogdan Klich 667 511 225 8:00 - 17:00
MAZOWIECKIE Radom Konrad Frysztak 513 782 757 8:00 - 16:00
MAZOWIECKIE Warszawa Joanna Kluzik-Rostkowska 721 333 533 9:00 - 17:00
MAZOWIECKIE Warszawa Maciej Lasek 888 888 470 24h
MAZOWIECKIE Mińsk Mazowiecki Czesław Mroczek 257 589 175 8:00-16:00
MAZOWIECKIE Warszawa Aleksandra Gajewska 794 255 043 9:00 – 17:00
MAZOWIECKIE Mińsk Mazowiecki Kamila Gasiuk-Pihowicz 575 661 538 9:00 - 21:00
MAZOWIECKIE Warszawa Dariusz Rosati 798 796 119 24h
MAZOWIECKIE Warszawa Marcin Kierwiński 502 447 451 10:00 - 16:00
MAZOWIECKIE Legionowo Jan Grabiec 227 662 532 9:00 - 15:00
MAZOWIECKIE Warszawa Tomasz Zimoch 579 975 095 24h
MAZOWIECKIE Warszawa Małgorzata Kidawa-Błońska 226 226 033 10:00 - 15:00
MAZOWIECKIE Warszawa Aleksander Pociej 228 207 796 9:00 - 16:00
OPOLSKIE Opole Witold Zembaczyński 881 644 119 9:00 – 18:00
OPOLSKIE Opole Tomasz Kostuś 509 030 141 9:00 - 16:00
OPOLSKIE Opole Danuta Jazłowiecka 509 692 675, 606 991 194 pon – śr 9:00 – 17:00, pt. 9:00 – 17:00
PODKARPACKIE Przemyśl Marek Rząsa 576 998 444 8:00 - 22:00
PODKARPACKIE Krosno Joanna Frydrych 501 977 292 24h
PODKARPACKIE Mielec/Rzeszów Krystyna Skowrońska 791 333 011 9:00 – 16:00
PODLASKIE Białystok Robert Tyszkiewicz 690 841 292
PODLASKIE Białystok Krzysztof Truskolaski 533 312 525 9:00 - 16:00
POMORSKIE Gdynia Barbara Nowacka 790 210 014 pon - wt: 12:00 - 18:00, śr - pt: 9:00 - 16:00
POMORSKIE Gdynia Tadeusz Aziewicz 586 618 584 pon. 15:00 – 18:00, wt. 15:00 – 17:00, śr. 9:00 – 11:00, czw. 15:00 – 18:00, pt. 13:00 – 17:00
POMORSKIE Gdańsk Agnieszka Pomaska 574 152 793 24h 
POMORSKIE Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Tczew Ryszard Świlski 575 070 635  24h
POMORSKIE Gdynia Sławomir Rybicki 587 172 525 24h
POMORSKIE Lębork Kazimierz Kleina 598 626 185 9:00 – 15:00
POMORSKIE Gdynia Henryka Krzywonos-Strycharska 583 505 674 24h
ŚLĄSKIE Gliwice Tomasz Głogowski 510 044 965 9:00 - 16:00
ŚLĄSKIE Częstochowa Andrzej Szewiński 797 213 952 9:00 - 15:00
ŚLĄSKIE Zabrze Tomasz Olichwer 601 489 075 pon. 12:00 - 16:00, wt. 14:00 - 18:00, śr. 10:00 - 14:00, czw. 14:00 - 18:00, pt. 10:00 - 14:00
ŚLĄSKIE Sosnowiec Mateusz Bochenek 32 607 16 39, 797 243 757 10:00 - 15:00"
ŚLĄSKIE Katowice Monika Rosa 32 400 43 77 9:00 - 17:00
ŚLĄSKIE Katowice Ewa Kołodziej 32 257 00 01, 508 304 917 10:00 - 16:00
ŚLĄSKIE Rybnik Marek Krząkała 509 900 116, 32 423 69 17 10:00 - 17:00
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała Agnieszka Gorgoń-Komor 338 224 227 10:00 - 17:00
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała, Cieszyn, Pszczyna, Żywiec, Ciechowice Dziedzice Mirosław Suchoń 570 027 100 9:00 - 20:00
ŚLĄSKIE Zabrze Halina Bieda 575 303 012 pon, pt: 8:00 - 18:00, wt - czw: 12:00 - 18:00
ŚLĄSKIE Racibórz Gabriela Lenartowicz 693 374 442, 797 219 764 9:00 – 17:00
ŚLĄSKIE Gliwice Marta Golbik 505 508 043 9:00 - 15:00
ŚLĄSKIE Jastrzębie Zdrój Krzysztof Gadowski 509 890 544 9:00 – 15:00
ŚWIĘTOKRZYSKIE Kielce Adam Cyrański 792 962 088 10:00 – 14:00
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Anna Wasilewska 570 901 600 9:00 - 15:00
WIELKOPOLSKIE Konin Tomasz Nowak 500 123 976 10:00 - 16:00
WIELKOPOLSKIE Poznań Joanna Jaśkowiak 886 438 293 24h
WIELKOPOLSKIE Leszno Grzegorz Rusiecki 782 181 003 8:00 – 14:00
WIELKOPOLSKA Szamotuły Jakub Rutnicki 503 154 986, 61 292 25 01, 9:00 – 15:00
WIELKOPOLSKA Kalisz Mariusz Witczak 509 151 816 8:00 – 15:00
WIELKOPOLSKIE Poznań Rafał Grupiński 797 586 627 10:00 - 16:00
WIELKOPOLSKIE Ostrów Wielkopolski Jarosław Urbaniak 726 210 726
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Grzegorz Napieralski 505 300 015 9:00 - 16:00
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecinek Jerzy Hardie-Douglas 666 566 035 10:00 – 15:00
ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin Marek Hok 535 950 918 8:00 - 22:00
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Sławomir Nitras 918 235 477 8:00 – 16:00
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Arkadiusz Marchewka 508 377 387 9:00 – 17:00
ZACHODNIOPOMORSKIE Gryfice Artur Łącki 501-319-034